YÜKLENİYOR...

Hizmetler / Radyasyondan koruyucu önlükler

Radyasyondan koruyucu önlükler

Koruyucu önlüklerimiz BAR-RAY marka olup Amerkan malıdır.

Tüm önlüklerimizde standart olarak antimon bazlı hammadde kullanılmaktadır. Bunun yanında kullanıcıların tercihine bağlı olarak bizmut veya kurşun içeren, hafifletilmiş kurşun bazlı hibrit ürünler de üretim portföyümüzde yer almaktadır. Hafifletilmiş kurşun ürünler antimon bazlı ürünlere göre %40 daha ağırdır. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler FDA denetimindedir ve Johns Hopkins Üniversitesi (A.B.D.) Radyoloji A.D. tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.


ÖNLÜKLER

 Çeşitli kullanıcıların ihtiyaçlarına, çalışma alanlarına, tarzlarına ve bütçelerine uygun çözümler sunar. Tüm önlüklerimizde omuzlardaki yükü azaltmak için pedler, ve palto tipi önlüklerde kalın elastik kemerler standart olarak bulunmaktadır.

Bunların dışında, fazladan istenilen özellikler (isim-logo yazılması) ve kişiye  özel dikim seçenekleri,  konfor ve korumayı aynı anda sizlere sunmaktadır.

radyasyondan koruyucu malzemeler konusunda dünyadaki son gelişmeleri  yakından takip ederek, koruma özelliklerinden de ödün vermeden en hafif malzemeleri kullanarak müşterilerine sunulabilecek en iyi hizmeti vermektedir.

Üretimimizde kullanılan antimon bazlı malzemeler  dünyanın bir çok ülkesinde 1.000.000'dan fazla son kullanıcının seçimidir.